Administrator IT – IPTV

praca it: etat dla RECRUIT.PL Agencja Rekrutacyjna / Wrocław

Tagi: Linux administrator Unix

Wiodący integrator systemów działający w branży teleinformatycznej i nowych mediów, poszukuje kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku Inżyniera Informatyka – Administratora IT-IPTV

Obowiązki:
instalacje, uruchomienia i utrzymanie systemów Telewizji Cyfrowej (DVB-C/T, IPTV);
wsparcie techniczne dla administratorów sieci WAN, LAN;
instalacje, uruchomienia i utrzymanie urządzeń (routery, switche, serwery);
zdalny nadzór urządzeń systemów;
prowadzenie szkoleń dla klientów firmy;
współpraca z zagranicznymi partnerami firmy;
wsparcie programistów w zakresie rozwoju oprogramowania, testów oraz konfiguracji wieloplatformowych systemów telewizji cyfrowej/IPTV.

Wymagania:
wykształcenie wyższe Teleinformatyka/Telekomunikacja/Informatyka, CCNA;
doświadczenie: administrator sieci, systemów operacyjnych;
znajomość zagadnień: Linux/Unix;
doskonała znajomość zagadnień sieciowych;
bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
znajomość zagadnień – SNMP, SOAP/XML;
mile widziana znajomość zagadnień – HTML, CSS, Java Script.

Oferujemy:
pracę przy ciekawych projektach;
wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji 5000-8000 zł brutto;
kontakt z najnowszymi technologiami związanymi z transmisją strumieniową video IPTV;
szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-03
Wyświetlona: 6302 razy