Inżynier Systemu

praca it: etat dla RECRUIT.PL Agencja Rekrutacyjna / Wrocław

Tagi: C embedded

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży elektrotechnicznej poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko Inżyniera Systemu.

Obowiązki:
analizowanie wymagań systemowych klienta (technicznych, jakościowych);
tworzenie koncepcji systemu wraz ze specjalistami (głównie z zakresu elektroniki, mechaniki, oprogramowania);
planowanie i nadzór techniczny procesu projektowego;
wsparcie przy przygotowaniu ofertowania dla klienta;
wsparcie lidera projektu w kwestiach technicznych;
współpraca z klientem, proponowanie rozwiązań;
udzielanie wsparcia specjalistom realizującym elementy systemu;
identyfikację ryzyka technicznego w projekcie;
definiowanie testów systemu;
przeprowadzenie przeglądów i zwolnień w poszczególnych fazach tworzenia systemu.

Wymagania:
wykształcenia technicznego;
doświadczenia w zakresie systemów wbudowanych (elektroniki, elektromechaniki);
umiejętności rozwiązywania złożonych problemów technicznych;
samodzielności, zaangażowania, odpowiedzialności za powierzone zadania;
komunikatywności i otwartości;
gotowości do odbywania podróży służbowych;
dobrej znajomości języka angielskiego;
dodatkowymi atutami będzie znajomość języka niemieckiego, wiedza specjalistyczna z co najmniej jednej z dziedzin: elektroniki, mechaniki, oprogramowania.

Oferujemy:
możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
realizacja ciekawych projektów;
atrakcyjne wynagrodzenie;
możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);
pakiet medyczny, socjalny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-03
Wyświetlona: 4752 razy