Java Developer

praca it: etat dla Right Information / Wrocław

Tagi: Java Developer

Kim jesteśmy:
Right Information to niewielki, prężnie działający software house specjalizujący się w rozwiązaniach w zakresie zarządzania informacją (systemy klasy Product Information Management, Master Data Management), projektowaniu przepływu danych oraz integracjach systemowych. Więcej o nas i naszych projektach dowiesz się na naszej stronie: www.rightinformation.pl

Jak pracujemy:
Zgrany zespół, elastyczny czas pracy, luźna atmosfera, firmowy pies, płaska hierarchia, każdy na Ty, najlepsza kawa we Wrocławiu, komfortowe stanowiska pracy (2 monitory, regulowane stoły i fotele), szeroki zakres obowiązków dostosowywany do możliwości, świeże powietrze (siedziba firmy tuż przy Parku Szczytnickim, 3 minuty od Mostu Szczytnickiego), sky’s the limit :).

Obecnie szukamy:
Poszukujemy osób na, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku Junior, Senior Java Developer. Zaakceptowane osoby będą odpowiedzialne za rozwój i utrzymanie produkcyjnego systemu klasy ERP naszego Klienta, lidera branży elektrotechnicznej w Polsce.

Główne zadania:

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania,
  • przegląd kodu, testy funkcjonalne,
  • analiza i rozwiązywanie bieżących problemów,
  • komunikacja z Klientem,
  • rozwój zespołu.

Nasze wymagania:

  • znajomość J2EE, Java 5 SE, JBoss,
  • znajomość JDBC, Hibernate, Swing,
  • znajomość Eclipse,
  • znajomość MySQL,
  • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w zespole profesjonalistów,
  • elastyczne formy zatrudnienia i pracy,
  • atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do kompetencji,
  • możliwość rozwoju i nauki podczas pracy przy rzeczywistych i wymagających projektach,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-03
Wyświetlona: 5029 razy