iOS Developer

praca it: etat dla ITFS / Warszawa

Tagi: iOS Cocoa Objective-C JSON REST

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży IT. Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno polski rynek jak i inne kraje Europy. ITFS specjalizuje się w outsourcingu specjalistów, kadr oraz procesów informatycznych. Świadczymy również kompleksowe usługi z zakresu: wdrożeń i administracji systemami, bezpieczeństwa, zarządzania projektami.

www.itfs.pl

Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Opis projektu:

Miejsce: Warszawa,
Start: ASAP,
Forma zatrudnienia: do indywidualnego ustalenia,
Branża: finanse,
Czas zaangażowania: przynajmniej 3 miesiące (z możliwością przedłużenia).
Stawka: 600-900 zł netto+ VAT/ dzień

Opis stanowiska/ zakres zadań:

Tworzenie, utrzymanie i rozwój aplikacji mobilnych dla Klienta z branży finansowej,

Wymagane umiejętności:

- 3 lata doświadczenia w programowaniu na system iOS,
- Bardzo dobra znajomość Objective-C, Cocoa,
- Doświadczenie z technologiami web service – JSON, REST,
- Znajomość zagadnień bezpieczeństwa mobilnego,

Wymagana znajomość języków obcych:

Angielski – umożliwiający pracę z dokumentacją techniczną,

Oferujemy:

Przejrzyste warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole developerów
Możliwość realizowania ciekawych projektów przy współpracy z ITFS

Prześlij do nas CV zawierające poniższa klauzulę na adres [email protected]

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926, ze zm.)”

Osoba kontaktowa: Bartosz Hojnacki

Konsultant ds. Rekrutacji

Tel: 531 119 893
Email: [email protected]
WWW: www.itfs.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-04
Wyświetlona: 4724 razy