Grafik kreatywny / Art Director

praca it: etat dla ONEFUTURE Sp. z o.o. / Dąbrowa Górnicza

Tagi: grafik webdesigner grafik kreatywny

ONEFUTURE Sp. z o.o. to młody, dynamicznie rozwijającym się zespół bezgranicznie oddany usługą w zakresie wykorzystywania nowych mediów oraz technologii internetowych w biznesie.
WEBDESIGNER
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Region: śląskie
Numer referencyjny: 1/GRAF/2009
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za projektowanie interfejsów aplikacji webowych oraz projektowanie layoutów serwisów WWW.
Wymagania:

* bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Macromedia Flash w zakresie projektowania na potrzeby www, * doświadczenie w projektowaniu animacji, grafik * dobra znajomość HTML, CSS * doświadczenie w budowie serwisów WWW

Oferujemy:

* Pracę z młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole * Możliwość rozwoju osobistego * Stabilność zatrudnienia * Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-10-12
Wyświetlona: 5674 razy