New Business Manager

zlecenia it dla OWOC TWÓRCZY / Polska

Tagi: new business manager account manager

OWOC TWÓRCZY to studio projektowe zajmujące się tworzeniem wizerunku marek w zakresie brandingu, packaginku oraz komunikacji wizerunkowej. Naszym celem jest tworzenie przemyślanych i wyróżniających się na tle konkurencji kreacji. Nasze usługi są skierowane dla producentów branży spożywczej, a w szczególności żywności ekologicznej.

Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby, która zadba o wizerunek i rozwój studia projektowego w Warszawie. Będzie aktywnie i samodzielnie pozyskiwać nowych klientów bezpośrednich.

Zakres obowiązków:
– nawiązywanie relacji B2B z klientami
– dbanie o wizerunek marki w internecie i w kontaktach biznesowych
– pozycjonowanie marki
– opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych
– analiza trendów rynkowych

Dodatkowym atutem będzie znajomość branży spożywczej a w szczególności producentów zdrowej żywności oraz produktów premium.

Szukamy osoby:
– z minimum 2-letnim doświadczeniem na stanowisku New Business Manager lub Account Manager
– komunikatywnej z poczuciem humoru
– zorganizowanej i efektywnej
– energicznej
– znającej branżę spożywczą, eko i premium
– mającą doświadczenie w kontaktach na portalach biznesowych (LinkedIn, GoldenLine)

Oferujemy:
– możliwość wypracowania premii za wyniki pracy
– stałą współpracę po okresie próbnym
– dużą swobodę działania (na początek współpraca zdalna)
– pomoc i wdrożenie w zakresie świadczonych przez nas usług

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-09
Wyświetlona: 5640 razy