Administrator Sieci (Checkpoint, F5)

praca it: etat dla Inter-Permit Group Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Checkpoint F5

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Administrator Sieci
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
Administracja sieciami LAN i WAN (opracowywanie koncepcji, konfiguracja urządzeń sieciowych)
Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sieci komputerowej i serwerowej
Udział w pracach rozwojowych i optymalizacji rozwiązań informatycznych w spółce
Wdrażanie usług sieciowych
Konfigurowanie serwerów i stacji roboczych oraz urządzeń i programów niezbędnych do realizowania usług sieciowych
Zarządzanie siecią – ustawienie i utrzymywanie sieciowego systemu zabezpieczeń
Nadzorowanie uprawnień i dostępu użytkowników do sieci
Konfigurowanie oraz nadzór nad prawidłowym działaniem firewalli oraz sprzętu sieciowego
Opracowywanie i wdrażanie polityki bezpieczeństwa w sieci LAN/WAN

Wymagania:
Znajomość konfiguracji i diagnostyki urządzeń Checkpoint, F5 (switche, routery, firewalle)
Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z sieciami średniej wielkości
Wykształcenie wyższe techniczne
Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci LAN/WAN/WiFi
Doświadczenie we wdrażaniu zaawansowanych koncepcji opartych o rozwiązania Cisco
Bardzo dobra znajomość protokołów sieciowych
Dobra znajomość mechanizmów bezpieczeństwa sieciowego
Znajomość narządzi do monitoringu i statystyk
Rzetelność i odpowiedzialność za wykonywane zadania
Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego rozwiązywania problemów
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza
Długoterminową współpraca
Benefity – prywatna opieka medyczna, karnet sportowy
Miłą atmosferę pracy
Realną perspektywę rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-11
Wyświetlona: 5189 razy