Android Developer - aplikacje mobline

praca it: etat dla Ifinity Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Android Java Corona SDK

Zadania jakie na Ciebie czekają:
• Tworzenie aplikacji mobilnych na system Android w tym aplikacji opartych o technologię iBeacons
• Implementacja warstwy prezentacyjnej aplikacji oraz komunikacji ze źródłami danych na serwerach
• Samodzielne modyfikacje i rozbudowy obecnie istniejących aplikacji informacyjnych

Wymagania jakie stawiamy:
• Pasja i chęć szybkiego uczenia się
• Znajomość i doświadczenie w programowaniu w języku Java
• Bardzo dobra znajomość systemu Android w warstwie UI
• Min. 1 rok doświadczenia w programowaniu aplikacji na urządzenia mobilne (Android)
• Przynajmniej jedna aplikacja dodana do Google Play
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Komunikatywność, bezkonfliktowość, samodzielność
• Dobra znajomość języka angielskiego

Umiejętności ekstra to:
• Znajomość Corona SDK lub innych frameworków

W zamian zaoferujemy Ci:
• Negocjowalne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (5-10 tys. / msc)
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjny pakiet socjalny
• Doskonałą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-11
Wyświetlona: 5159 razy