iOS Team Leader

praca it: etat dla Ifinity Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: iOS Objective-C/Swift Scrum xcode

Zadania jakie na Ciebie czekają:
• Projektowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformę iOS w oparciu o najnowszą technologię iBeacons.
• Tworzenie oraz rozwijanie mobilnych aplikacji komercyjnych w języku Objective-C / Swift.

Wymagania jakie stawiamy:
• Pasja i chęć szybkiego uczenia się
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami w metodologii SCRUM
• Otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów
• Doświadczenie w pracy z Continuous Integration
• Bardzo dobra znajomość języka Objective-C
• Bardzo dobra znajomość zagadnień programowania obiektowego
• Znajomość środowiska XCode i systemu operacyjnego Mac OS
• Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Minimum jedna aplikacja dostępna na App Store
• Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie umożliwiającym komunikację (praca w zespole polsko-angielskim)

Umiejętności ekstra to:
• Znajomość Java / Android SDK w stopniu umożliwiającym analizę i zrozumienie kodu

W zamian zaoferujemy Ci:
• Negocjowalne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (5-12 tys. / msc)
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjny pakiet socjalny
• Doskonałą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-11
Wyświetlona: 5139 razy