Administrator platformy edukacyjnej

praca it: etat dla Politechnika Wrocławska / Wrocław

Tagi: administrator serwerów Linux PostgreSQL Moodle PHP www

Obowiązki:
• Zarządzanie farmą serwerów służących do wspomagania procesu kształcenia za pomocą technik informacyjnych i komunikacyjnych (ICT),
• Instalowanie, aktualizacja i bieżący nadzór nad funkcjonowaniem systemu,
• Utrzymywanie, zapewnienie wydajności i ciągłego działania podległym systemom oraz nadzór nad przestrzeganiem polityki bezpieczeństwa,
• Udzielanie niezbędnej pomocy użytkownikom indywidualnym,

Wymagania:
• absolwent lub słuchacz starszych lat studiów na kierunku informatyka lub elektronika,
• min. 2-letni doświadczenie w administracji i utrzymywaniu systemów informatycznych w środowisku Linux,
• umiejętność konfiguracji i optymalizacji bazy PostgreSQL
• stwierdzona znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnim,
• znajomość zagadnień bezpieczeństwa komputerowego,
• umiejętności interpersonalne.

Dodatkowym atutem będzie:
• praktyczna umiejętność zarządzania oprogramowaniem LMS Moodle,
• znajomość HTML, PHP, JavaScript, Flash

Informacja dostępna również na stronie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-10-19
Wyświetlona: 6263 razy