Programista C/C++

praca it: etat dla Cubiware Sp.zo.o. / Warszawa

Tagi: Programista C C++ Linux programmer st procesor

Zakres obowiązków:

• Projektowanie i implementacja oprogramowania w C i C++ dla komponentów systemów Video On Demand i IPTV
• Rozwijanie dystrybucji embedded Linux na procesorach ST, ARM, MIPS, PowerPC
• Projektowanie i implementacja aplikacji na dekoderach telewizyjnych

Wymagania:

• Doświadczanie w programowaniu na procesorach ST
• Bardzo dobra praktyczna znajomość C lub C++
• Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu komercyjnego oprogramowania w C/C++
• Znajomość systemu operacyjnego Linux
• Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii w przyjaznym środowisku pracy
• Pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-10-22
Wyświetlona: 5364 razy