Java Developer - oferta pracy w Krakowie

praca it: etat dla ERS|Defines positive change / Kraków

Tagi: programista java JEE developer IT

Poszukujemy doświadczonego Java Developera do pracy w dużych, międzynarodowych projektach. Naszym Klientem jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie agencji interaktywnych, w Polsce zatrudniających blisko 200 osób. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za pełnienie roli team leada w projekcie platformy LMS dedykowanej dla branży medycznej.

ZADANIA:
Tworzenie/rozwijanie produktów informatycznych firmy w środowisku J2EE,
Projektowanie oraz tworzenie specyfikacji technicznych implementowanych rozwiązań,
Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie,
Tworzenie dokumentacji technicznej.

OCZEKIWANIA:
Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
Dobra znajomość J2EE,
Dobra znajomość SQL oraz bazy Oracle,
Dobra znajomość Spring MVC, Struts,
Dobra znajomość JSP lub/i JSF,
Znajomość HTML, CSS, JavaScript,
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie,
Znajomość Vignette CMS będzie dodatkowym atutem.

PRACODAWCA OFERUJE:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie w przedziale 7 000 – 12 000 PLN brutto przy umowie o pracę; w przypadku innych form umowy – do negocjacji);
Pakiet socjalny;
Pracę w międzynarodowym środowisku;
Doskonały sprzęt oraz warunki do pracy (oryginalnie zaaranżowane biuro).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-16
Wyświetlona: 4503 razy