Web developer - Web designer

praca it: etat dla Repus Apud / Katowice

Tagi: Web developer - Web designer

Zadania:
• projektowanie i tworzenie stron internetowych,
• tworzenie aplikacji internetowych,
• tworzenie internetowych kreacji reklamowych,
• optymalizacja istniejących systemów pod kątem web usabilty i userfriendly,

Wymagania:
• znajomość technologii internetowych (HTML, CSS, jQuery, JavaScript, AJAX, PHP),
• dobra i praktyczna znajomość programu Adobe Photoshop,
• znajomość wzorca REST ful,
• umiejętność analizy i tworzenia interfejsów użytkownika,
• doświadczenie w używaniu systemów kontroli wersji (np. GIT),
• umiejętność pracy w grupie i pozytywne nastawienie na cel,
• kreatywność,
• odpowiedzialność i komunikatywność,
• optymizm, otwartość, rzetelność oraz szczypta kultury osobistej,
• determinacja w rozwoju i osiąganiu celów.

Mile widziane:
• znajomość HTML5,
• znajomość Flash,
• znajomość ActionScript,
• doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM.

Oferujemy:
BARDZO ATRAKCYJNE wynagrodzenie,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• indywidualnie tworzoną ścieżkę kariery,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• pracę, do której będziesz powracał z przyjemnością,
• przyjazną atmosferę pracy,
• elastyczny czas pracy,
• szkolenia i workshopy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-19
Wyświetlona: 4730 razy