Front end devekoper - praca - Kraków

praca it: etat dla Agencja Interaktywna Blue Paprica / Kraków

Tagi: HTML 5 CSS3 JavaScript jQuery

Wymagania:
- co najmniej rok doświadczenia w kodowaniu zaawansowanych serwisów internetowych (cięcie sklepów internetowych, realizacje oparte o RWD, kilka większych projektów)
- bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript/jQuery,
- znajomość jQuery Mobile, sass/less,
- umiejętność korzystania z gotowych narzędzi (boilerplate, bootstrap3 ),
- doświadczenie w tworzeniu szablonów wordpress’a,
- praktyczna znajomość Git, Mercurial,
- znajomość Photoshop w stopniu umożliwiającym cięcie projektu graficznego,
- kreatywność i poczucie estetyki,
- śledzenie najnowszych trendów,
- podstawowa wiedza z zakresu usability.

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy w środowisku .net/ podstawowa znajomość tfs,
- doświadczenie w pracy z szablonami serwisów opartych o MVC, znajomość szablonów twig.

Zadania:
- przygotowanie kodu HTML na podstawie projektów graficznych,
- współpraca z grafikiem i programistami.

Co oferujemy?
- elastyczny czas pracy (3/4 lub cały etat),
- ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony i odpowiednio wynagrodzony,
- możliwości rozwoju w przyjaznej atmosferze,
- współpracę z młodym, ale doświadczonym zespołem,
- pracę w siedzibie firmy w Krakowie.

Forma zatrudnienia:
- umowa o dzieło / zlecenie, umowa o pracę,
- praca w biurze w Krakowie, w pełnym lub częściowym wymiarze godzin, również studenci 4 lub 5 roku.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-19
Wyświetlona: 4411 razy