Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

praca it: etat dla Hr.pl / Gliwice

Tagi: LAN WAN Wsparcie techniczne

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla Naszego Klienta, firmy dostarczającej usługi multimedialne zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: MSPEC/TECH/AF/JOBS.PL
Miejsce pracy: okolice Gliwic

Obowiązki:

*Telefoniczna i mailowa obsługa klienta (połączenia przychodzące), pomoc w rozwiązywaniu *problemów technicznych klientów,
*Samodzielne diagnozowanie usterek sieciowych,
*Dodatkowo sprzedaż usług firmy (internet, telefon, tv),
*Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

*Doświadczenie na podobnym stanowisku (serwisant sieci ethernet i wifi lub sieci kablowych),
*Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (informatyka, elektronika, pokrewne)
*Znajomość systemu Mikrotik RouterOS,
*Podstawowa wiedza z zakresu: budowy sieci LAN, zagadnień sieciowych (LAN/WAN),
*Wysoka umiejętność posługiwania się komputerem w środowisku Windows,
*Mile widziana znajomość j. angielskiego,
*Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Ofertujemy:

*Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
*Pracę w młodym zespole,
*Niezbędne narzędzia pracy,
*Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
*Pakiet atrakcyjnych szkoleń.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-20
Wyświetlona: 5275 razy