Programista .NET

praca it: etat dla RECRUIT.PL Agencja Rekrutacyjna / Wrocław

Tagi: C# Net SQL

Nasz Klient, firma dystrybucyjna z branży IT, poszukuje specjalisty na stanowisko Programista .Net

Zadania:
praca w dziale analiz biznesowych i tworzenie aplikacji desktopowych do zarządzania i interpretacji przepływów pieniężnych w firmie oraz aplikacji związanych z rozliczaniem rabatów, zysków, kalkulacją rentowności, statystykami sprzedaży, cen sprzedaży;
tworzenie narzędzi i aplikacji na potrzeby działu księgowości, logistyki, marketingu;
rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań systemowych;
tworzenie dokumentacji technicznej realizowanych projektów.

Wymagania:
doświadczenie w tworzeniu aplikacji komercyjnych;
wykształcenie min. średnie, atutem będzie wykształcenie wyższe lub średnie informatyczne (informatyk, inżynier, programista);
język angielski umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej (A2, B1);
znajomość narzędzi MS SQL Server 2005-2008, T-SQL, .NET C#, Visual Studio;
umiejętność tworzenia zapytań bazodanowych, pisania procedur składowanych oraz ich optymalizacja;
zaawansowana znajomość MS Excel;
prawo jazdy kat. B;
dodatkowym atutem będzie umiejętność pisania makr w VBA i tworzenia dokumentacji technicznej projektu oraz znajomość SSIS i zagadnień związanych z hurtowniami danych;
mile widziana znajomość frameworka DevExpress;
mile widziana wiedza z zakresu finansów i księgowości.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie i praca w dużej firmie;
atrakcyjne wynagrodzenie;
możliwość rozwoju, ciekawe projekty, praca dla znanych marek;
szkolenia;
pakiet socjalny, medyczny, sportowy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-23
Wyświetlona: 4381 razy