Inżynier ds Programowania Delphi

praca it: etat dla CYCLAD Polska Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Delphi programista oracle

CYCLAD jest prężenie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowym obszarem działania firmy są wysoce wyspecjalizowane usługi konsultingowe w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, systemów ERP oraz tworzenia oprogramowania.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy konsultantów do pracy w ramach projektu dla naszego klienta.
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za wsparcie w przygotowaniu pisemnych specyfikacji głównie dotyczących aplikacji płacowych, zakodowanie tych specyfikacji w Delphi oraz wykonywanie testów jednostkowych, integracyjnych i funkcjonalnych na oddzielnym środowisku.

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
• Min. 4-5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość Delphi
• Znajomość aplikacji kadrowo-płacowych (m.in. zasady naliczania płac, rejestracja czasu pracy)
• Znajomość zasad analizy funkcjonalnej
• Znajomość Oracle Database Server
• Podstawowa znajomość języka angielskiego
• Gotowość wyjazdu na szkolenie do Olsztyna

Profil osobowy:

• Dobra organizacja pracy
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Wysokie poczucie odpowiedzialności (rzetelność, obowiązkowość)
• Zdolność analizy i planowania

Firma zapewnia:

• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
• Duże możliwości rozwojowe
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej
• Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną oraz uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-10-30
Wyświetlona: 8323 razy