Programista PHP - Toruń

praca it: etat dla PGB HR / Toruń

Tagi: PHP5 PHP OOP HTML5 SQL

Obowiązki:
- Udział w budowaniu i rozwijaniu nowatorskich aplikacji internetowych
- Techniczne wsparcie klientów i współpracowników

Wymagania:
- Umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Praktyczna znajomość: PHP5 (OOP), SQL
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją

Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy w systemie kontroli wersji
- Znajomość Javascript (jquery), Ajax, Smarty
- Znajomość innych języków programowania
- Znajomość HTML5 i CSS3

Oferujemy:
- Wynagrodzenie podstawowe
- Stabilną i ambitną pracę w biurze/ mobilnie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Miłą atmosferę
- Pracę w młodym i rozwojowym zespole
- Doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-23
Wyświetlona: 5233 razy