Inżynier DevOps

praca it: etat dla BROKER HR / Wrocław

Tagi: VMware XEN KVM

BROKER HR specjalizuje się w kompleksowej obsłudze działań rekrutacyjnych jako jeden z nielicznych podmiotów łączymy nowatorskie rozwiązania, będące przedmiotem badań ośrodków naukowych, a także współpracujemy z ośrodkami akademickimi, realizując zadania dla naszych partnerów. Obecnie dla jednego z naszych klientów, dynamicznie rozwijającego się dostawcy nowoczesnych systemów i usług informatycznych, poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref: BH | Pro | DevOps | 3 | 15

Zadania:
Tworzenie , rozwijanie i wdrażanie wysokiej jakości oprogramowania
efektywne rozwiązywanie pojawiających się problemów
Administrowanie systemem operacyjnym Linux

Wymagania:
minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux
znajomość protokołów sieciowych i umiejętność konfiguracji usług hostingowych
znajomość cyklu rozwijania oprogramowania
znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów
znajomość zagadnień z zakresu kryptografii
znajomość  technologii wirtualizacji ( VMware / XEN / KVM )
znajomość oVirta, Dockera, Jenkinsa, Gita.

Klient zapewnia:
stabilność zatrudnienia i umowę dopasowaną do potrzeb Kandydata
atrakcyjne warunki finansowe
przejrzystą ścieżkę kariery i system benefitów

swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole

pakiet socjalny
udział w ciekawych projektach dla instytucji finansowych

dostęp do najnowszych technologii
możliwości rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia
przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony specjalistów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-24
Wyświetlona: 5109 razy