Programista aplikacji Android

praca it: etat dla Mobileformats Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Java Android Deweloper programista aplikacje

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych na system Android.
  • Udział w projektach międzynarodowych.

Zakres obowiązków:

  • Min. 1 rok doświadczenia w programowaniu aplikacji na urządzenia mobilne (Android).
  • Znajomość Android SDK, Google Play Services.
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • Udziału przy tworzeniu przynajmniej jednej aplikacji w Google Play.
  • Znajomość systemu Android w warstwie UI.

Oferuję :

  • Wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji.
  • Stabilne zatrudnienie stacjonarne.
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych.
  • Doskonała atmosfera pracy.
  • Pakiet: Medyczny / Sportowy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-24
Wyświetlona: 4576 razy