Grafik 2D - Animator (flat design)

praca it: etat dla Mumins Int / Warszawa

Tagi: grafik 2D flat design motion design

(marka Mumin’s Int S.C. Bartłomiej Foszer, Maciej Sawicki)

Zajmujemy się produkcją explainer videos, animacji biznesowych i reklamowych.

Szukamy osoby, która potrafi w stopniu zaawansowanym posługiwać się programami takimi jak Adobe Illustrator, After Effects i Adobe Photoshop.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu tworzącego explainer videos dla miedzynarodowych klientów prześlij nam swoje CV oraz portfolio. Więcej o naszym brandzie możesz dowiedzieć się na stronie www.animationb2b.com lub na stronie firmy www.mumins.pl.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
Tworzenie ilustracji i animacji 2D
Tworzenie infografik
Tworzenie grafik użytkowych

Wymagania:
Praktyczna znajomość Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign (ilustrator, grafik)
Praktyczna znajomość Adobe After Effects (motion designer)
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca realizację projektów w tym języku
Cierpliwość i zaangażowanie w realizację powierzonych projektów :)
Dodatkowym atutem będą umiejętności z zakresu animowania elementów pod pliki wideo

Oferujemy:
Wynagrodzenie ustalane indywidualnie z kandydatem na podstawie umiejętności i doświadczenia
Praca na umowę zlecenia
Praca w młodym i twórczym zespole
Prywatne ubezpieczenie medyczne
Praca w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-25
Wyświetlona: 6022 razy