Młodszy Programista PHP

praca it: etat dla Vikomo / Łódź

Tagi: Programista PHP MySQL PostgreSQL Junior

Vikomo

Firma specjalizująca się w budowie oraz utrzymywaniu serwisów dedykowanych jak i serwisów opartych o CMS szuka pracownika na stanowisko

Młodszy Programista PHP / Młodszy Web Developer

Opis stanowiska:

  • Tworzenie, wdrażanie oraz rozwój serwisów internetowych i aplikacji webowych
  • Modyfikacja istniejących serwisów

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości PHP5 (OOP)
  • Dobrej znajomości XHTML/HTML i CSS
  • Dobrej znajomości PostgreSQL lub MySQL
  • Systematyczności i samodyscypliny
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji

Dodatkowe atuty (niewymagane):

  • Doświadczenie niekoniecznie komercyjne (związane ww. technologiami),
  • Znajomość systemu szablonów Smarty,
  • Znajomość JavaScript
  • Znajomość technologii Flash.
  • Znajomość svn.

Mile widziani studenci ostatnich lat studiów.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach
  • pracę w grupie młodych osób
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie.
  • możliwość pracy w elastycznym wymiarze godzin

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-11-04
Wyświetlona: 6069 razy