Administrator Linux

praca it: etat dla Ten Square Games / Wrocław

Tagi: Administrator linux praca

Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Administrator Linux

Obowiązki:

- utrzymanie istniejącej infrastruktury serwerowej;
- projektowanie i rozwój systemu zarządzania serwerami;
- instalacja i zarządzanie nowymi produktami i usługami;
- zarządzanie bazami danych w podstawowym zakresie.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość Linuxa (Debian/Ubuntu);
- doświadczenie w pracy z wieloma serwerami;
- doświadczenie z systemem typu puppet, chef, etc.;
- znajomość języka skryptowego typu Python, Perl, bash;
- podstawowa znajomość sieci komputerowych.

Mile widziane:

- znajomość systemu puppet
- dobra znajomość następujących serwerów: nginx, haproxy, redis, mysql;
- znajomość technik zapewnienia wysokiej dostępności;
- znajomość systemów monitoringu typu Nagios.

Oferujemy:

- stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
- kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
- przyjazną atmosferę;
- elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-27
Wyświetlona: 6598 razy