Programista PHP

zlecenia it dla Optilos / Warszawa

Tagi: PHP

Opis oferty
Witam serdecznie,
Miedzynarodowa firma informatyczna poszukuję programistów do startup’u na stanowisko PHP Developer.

Poszukujemy ludzi przede wszystkim z pasją dla których żaden problem nie jest problemem, każdy problem jest do rozwiązania. Do twoich zadań należeć będzie przede wszystkim udział w tworzeniu oprogramowania do innowacyjnego projektu którym jest serwis społecznościowy. Jeśli jesteś odpowiedzialny dokładny i cierpliwy, a przy tym kochasz to co robisz.. To właśnie oferta pracy dla Ciebie!

Wymagania i obowiązki:
PHP (Senior) Developer:
Minimum 5 lat doświadczenia związanego z tworzeniem serwisów www,
Doświadczenie w tworzeniu serwisów społecznościowych,
Doskonała znajomość PHP, SQL
Doświadczenie w zarządzaniu serwerami,
Znajomość HTML / CSS / XML / AJAX / JavaScript / jQuery.
Znajomość Angular.js
Znajomość Symfony2 lub innych nowoczesnych framework’ów,
Znajomość wzorców projektowych,
Zaangażowanie, systematyczność, dyspozycyjność, wysoka dostępność (e-mail, telefon) kreatywne myślenie a przede wszystkim pisanie wysokiej jakości kodu.
Dobra znajomość języka angielskiego.

PHP (Junior) Developer:
Minimum 2 lata doświadczenia związanego z tworzeniem serwisów www,
Dobra znajomość PHP, SQL,
Doświadczenie w zarządzaniu serwerami.
Znajomość HTML / CSS / XML / AJAX / JavaScript / jQuery,
Znajomość Angular.js,
Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji.

Dodatkowymi atutami będą:
Dobra znajomość zagadnień i aktualnych trendów w branży IT,
Umiejętność organizacji pracy,
Umiejętność szacowania pracochłonności zadań,
Umiejętność współpracy z analitykami i projektantami w celu opracowania projektu oprogramowania,
Umiejętność w przeprowadzaniu testów wydajnościowych,
Umiejętność tworzenia i aktualizowania dokumentacji technicznej oraz projektowej

(Nie spełniasz jednego – dwóch wymagań przedstawionych powyżej, nie przejmuj się twoje zgłoszenie także będzie brane pod uwagę).

Oferujemy:

Stabilną pracę
Umowa o zlecenie
Praca na cały etat
Pracę głównie zdalną
Realizację własnych pomysłów
Pensja na poziomie 5000 – 9000 zł brutto
Elastyczne godziny pracy oraz nowatorskie podejście do pracy
Pracę nad ciekawym produktem z bardzo ciekawą mapą rozwoju
Rozwój zawodowy w dynamicznym i perspektywicznym startup’ie na arenie międzynarodowej
Praca i doświadczenie są u nas zawsze doceniane przez co wysokość wynagrodzenia podlega negocjacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-30
Wyświetlona: 4497 razy