Senior PHP Developer / Kraków

praca it: etat dla ERS|Defines positive change / Kraków

Tagi: PHP Codeigniter Programista Developer

Naszym Klientem jest firma prężnie działająca od kilku lat na krakowskim rynku. Firma rozwija zarówno projekty własne jak i ciekawe projekty zewnętrzne. Poszukujemy osoby na stanowisko Senior PHP Developera, który będzie zajmował się backendem w jednym z projektów dla klienta zagranicznego. Projekt związany jest z nowoczesną technologią płatniczą.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie aplikacji internetowych
  • rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji
  • projektowanie i optymalizacja baz danych
  • współpraca z innymi osobami w zespole

Oczekiwania:

  • minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość języka PHP5/PHP (Codeigniter)
  • dobra znajomość SQL oraz baz danych (MySQL)
  • znajomość zagadnień Rest API (przygotowywanie metod, json)
  • umiejętność pisania testów jednostkowych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • gotowość do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • znajomość narzędzi typu GIT, Jira/Trello/BaseCamp
  • język angielski na poziomie zaawansowanym

Mile widziane:

  • znajomość frameworków frontendowych – jQuery, MVC
  • znajomość reguł i praktyk stosowanych w metodyk Agile

Pracodawca oferuje:

  • dogodną lokalizacje biura niedaleko centrum Krakowa w dzielnicy Podgórze * przy malowniczej kładce Bernadce
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o dogodną formę umowy (umowa o pracę, b2b lub inne)
  • kartę Multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-01
Wyświetlona: 4725 razy