Programista PHP

praca it: etat dla CKSource / Polska

Tagi: Programista PHP Java JavaScript

CKSource zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań w oparciu o JavaScript, naszym najbardziej znanym produktem jest CKEditor.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu Programisty PHP.

Wymagania :

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w programowaniu,
  • Znajomość PHP w stopniu bardzo dobrym,
  • Profesjonalne podejście do pracy,
  • Wskazana bardzo dobra znajomość JavaScript, CSS
  • Umiejętność adaptacji do nowych wyzwań, wdrożenia się do gotowych projektów w celu ich dalszej modyfikacji i rozwoju oraz chęć do nauki.
  • Komunikatywny język angielski pozwalający napisać dokumentację techniczną w tym języku, wiadomość na forum czy email.

Oraz dodatkowo najchętniej jedno z poniższych:

  • Znajomość środowiska Linux i podstaw administracji (absolutne minimum to umiejętność zainstalowania/skonfigurowania oprogramowania Apache, MySQL oraz dowolnego innego bazując na dokumentacji). Jeśli pracujesz w środowisku linux, nie powinno być problemów.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z WHM/Cpanel lub znajomość Pythona.
  • Znajomość Javy i doświadczenie w programowaniu w Javie (np. strony www, aplikacje webowe).
  • Świetna znajomość PHP oraz umiejętność stosowania i adaptacji gotowych rozwiązań opartych o PHP.

Dodatkowo premiowane:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy z rozmaitymi aplikacjami Open Source opartymi o PHP,
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji (SVN, CVS),
  • Znajomość innych języków programowania, jeśli znasz jakiś inny język w stopniu co najmniej dobrym (przynajmniej rok doświadczenia poparty jakimś projektem) nie zapomnij się pochwalić ;)
  • Zainteresowanie Open Source.

Opis stanowiska:

W zależności od umiejętności, osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku będzie m.in. odpowiedzialna za

  • rozwijanie i utrzymywanie firmowych stron www,
  • programowanie w PHP modułów działających z najpopularniejszymi aplikacjami Open Source, które będą wykorzystywane przez tysiące ludzi na całym świecie
  • częściową administrację serwerami (w przypadku znajomości administracji systemami linux).
    W każdym wypadku oprócz programowania w PHP będziesz również rozwijał swoje umiejętności w JavaScript.

Oferujemy :

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w domu – nie stracisz czasu w korkach,
  • Staniesz się częścią profesjonalnego zespołu pracującego nad oprogramowaniem rozpoznawalnym na całym świecie.

Przydatne linki:

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-11-12
Wyświetlona: 5845 razy