PRACA - Android developer

praca it: etat dla Agencja Personalna PGB HR / Kraków

Tagi: Android developer

OPIS STANOWISKA PRACY:

Poszukujemy kandydata na stanowisko Android Developer, praca głównie w Krakowie, (okresowe wyjazdy do Niemiec).

CO OFERUJEMY:
- dowolną formę współpracy;
- delegacje płatne dodatkowo w wysokości zależnej od miejsca docelowego delegacji;
- rozsądne zarządzanie czasem (bez “deadline rush”);
- wynagrodzenie ustalane indywidualnie, zależne od predyspozycji i pozostałych warunków umowy;
- nauka języków obcych;
- bogaty pakiet sportowy i medyczny;
- świetną atmosferę pracy, smaczną pizzę w każdy poniedziałek, po godzinach rozgrywki w piłkę nożną, PS3 i gry planszowe.

CZEGO UNIKAMY:
- pracy w weekendy i nadgodzin;
- pracy nad wieloma projektami jednocześnie (max 2);
- pracy na część etatu.

WYMAGANIA:
- Minimum 3-5 lat doświadczenia praktycznego;
- Znajomość narzędzi Android Studio , GIT, Gradle, Jenkins i praktyki Continous Integration;
- Znajomość metodologii Agile, Scrum, Kanban, Waterfall;
- Samodzielność;
- Możliwość okresowych wyjazdów do Niemiec;
- Dostępność na cały etat;
- Chęć dalszego rozwoju;
- Znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym.

MILE WIDZIANE:
- Doświadczenie w programowaniu aplikacji iOS;
- Znajomość metody Unit Testing i framework’u Robotium;
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji do App Store;
- 5-7 lat doświadczenia zawodowego;
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-07
Wyświetlona: 4472 razy