praca z językiem niemieckim

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: obsługa klienta niemiecki

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za kontakt z klientami zagranicznymi, rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń oraz analizowanie problemów związanych z codzienną obsługą komputera wraz z odpowiednim określeniem ich priorytetu.
Wymagania:
- Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
Oferujemy:
- Motywujący system wynagrodzeń
- Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
- Bogaty program szkoleniowy
- Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
- Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
- Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-08
Wyświetlona: 4825 razy