Kierownik zespołu R&D

praca it: etat dla ConSol* Consulting & Solutions Software Poland / Kraków

Starszy programista JAVA (Senior developer)

W związku z dynamicznym rozwojem, firma ConSol* Consulting & Solutions Software Poland poszerza swój dział badawczo-rozwojowy w Krakowie i poszukuje kandydatów/ek na stanowisko "Kierownik działu R&D".

Wymagania:

* Doskonały przegląd technologii informatycznych połączony z umiejętnością ich praktycznego stosowania.

* Bardzo dobra znajomość technologii informatycznych oraz pokrewnych, a także obowiązujących standardów (w szczególności J2EE).

* Minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu (w Javie) poparte udokumentowanym udziałem w kilku komercyjnych projektach.

* Umiejętność projektowania i analizy aplikacji korporacyjnych JEE.

* Znajomość możliwości framework’ów używanych do budowy aplikacji takich jak np. Struts 2, Hibernate, Spring, Wicket, Tapestry, Grails, Rails itd.

* Praktyczna znajomość baz danych (MS SQL, Oracle) i infrastruktury sieciowej.

* Znajomość metodyk testowania oprogramowania.

* Umiejętność szybkiego prototypowania.

* Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem).

* Myślenie analityczne.

* Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów.

* Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność, doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Zakres obowiązków:

* Realizacja nowatorskich pomysłów biznesowych, rozszerzenie zakresu funkcjonalności istniejących i opracowanie nowych produktów.

* Prace badawczo-rozwojowe w projektach pokrewnych (rozwiązania integracyjne, teleinformatyczne, telekomunikacyjne itd.).

* Zarządzanie zespołem programistów, rozdzielanie zadań, nadzorowanie realizacji i raportowanie wyników do zarządu.

Oferujemy:

* Pracę przy ciekawych projektach R&D.

* Pracę w stabilnej firmie – w młodym, dynamicznym zespole, w motywującym i przyjaznym środowisku.

* Elastyczny czas pracy.

* Rozwój zawodowy, regularne szkolenia, możliwość ciągłego podnoszenia umiejętności.

* Kursy językowe oraz zajęcia rekreacyjne.

* Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

* Praca na miejscu w Krakowie, sporadyczne wyjazdy do centrali firmy w Monachium.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa o dzieło.

O firmie:

ConSol* Consulting & Solutions Software Poland jest oddziałem niemieckiej firmy, która tworzy zaawansowane oprogramowanie klasy CRM (specjalizacja: zarządzania helpdesk i call center, lead management, incident management itd.). Firma ConSol* odnotowuje stabilny wzrost i kolejny rok z rzędu otrzymuje prestiżowy status "Najlepsze miejsce pracy w Niemczech", "Najlepszy pracodawca Europy" oraz "Jedna z 50 najprężniej rozwijających się firm technologicznych" (2004). Więcej informacji: zapraszamy na naszą stronę internetową www.consol.pl.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: [email protected].

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-01-03
Wyświetlona: 5915 razy