Flex developer

praca it: etat dla Fresh Solutions Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: Flex developer programista

Opis stanowiska:

Programista będzie brał udział w tworzeniu warstwy GUI nowej platformy intranetowej i komunikacyjnej opartej o technologie Flex 4 integrującej się z aplikacją J6EE oraz serwerem medialnym (red5 / flash media Server) z użyciem usług sieciowych.

Wyzwania na tym stanowisku:

Wyciśnięcie siódmych soków z Flexa w celu stworzenia unikalnej architektury korzystając z dobrodziejstw OOP / IoC/ pureMVC i wzorców programowania.

Wymagamy:

- doświadczenia w tworzeniu aplikacji flex
- doświadczenia w używaniu języków obiektowych
- myślenia i projektowania kategoriami OOP
- dyspozycyjności w zakresie minimum 20 godzin tygodniowo w godzinach pracy biura (preferujemy pracę na pełny etat)

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy w zespole wieloosobowym na styku kilku technologii gdzie flex pracował z aplikacjami Server-side (Java / PHP itp.)
- doświadczenie w pracy nad projektami wielomodułowymi we flex / AS3
- wiedza na temat frameworków architekturalnych (np. PureMVC)
- sprawnie rozpoznawanie możliwość zastosowania wzorców projektowych i skutecznie wykorzystywał ich możliwości
- doświadczenie w pracy wieloosobowej z użyciem SCM i serwerów CI
- rozumienie znaczenia ergonomii i użyteczności interfejsu użytkownika
- portfolio online prac
- doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych z użyciem FlexUnit
Oferujemy:
- pracę pełną wyzwań i możliwości wykorzystania najnowszych technologii związanych z Flex
- wsparcie w zdobyciu certyfikatu Adobe Certified Expert
- konkurencyjny system wynagrodzeń
- pracę w miłej atmosferze we współpracy z normalnym Zarządem
- możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę / FVAT / um. dzieło)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-11-18
Wyświetlona: 5699 razy