Junior Account Executive

praca it: etat dla Hotchili Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Junior Account

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Junior Account Executvive

Zadania:
• wsparcie przy prowadzeniu projektów interaktywnych i kanałów social media,
• przygotowywanie raportów oraz analiz na potrzeby Klienta,
• aktywny udział w spotkaniach kreatywnych,
• tworzenie prezentacji.

Wymagania:
• 0,5 roczne doświadczenie w agencji interaktywnej na podobnym stanowisku,
• dobra znajomość social media,
• samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
• rzetelność i terminowość.

Oferujemy:
• ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole,
• duże możliwości rozwoju zawodowego,
• pracę przy ciekawych projektach dla dużych polskich i międzynarodowych marek.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-13
Wyświetlona: 4948 razy