Java developer

praca it: etat dla Fresh Solutions Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: Java developer programista

Opis stanowiska:

Programista będzie brał udział w tworzeniu aplikacji J6EE (Glassfish 3) opartej o EJB3.1 / REST współpracując z programistami odpowiedzialnymi za warstwę wizualną (grubego klienta).

Wyzwania:

Wdrażanie warstwy serwerowej rozbudowanej aplikacji EJB 3.1 przy wykorzystaniu frameworka Jersey (REST).

Wymagamy:

- doświadczenie w programowaniu w Javie (preferowany J5EE)
- doświadczenie w używaniu języków obiektowych
- myślenie i projektowanie kategoriami OOP
- znajomość języka SQL (dowolny RDBMS)
- dyspozycyjności w zakresie minimum 20 godzin tygodniowo w godzinach pracy biura (preferujemy pracę na pełny etat)

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy w zespole wieloosobowym na styku kilku technologii gdzie aplikacja J5EE integrowała się z technologiami grubego klienta
- doświadczenie w JPA / Hibernate / EJB3
- podstawy AS3/ Flex
- doświadczenie w pracy wieloosobowej z użyciem CVS i serwera CI
- doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych

Oferujemy:

- pracę pełną wyzwań i możliwości wykorzystania najnowszych technologii związanych z J6EE (Glassfish), EJB 3.1, REST
- wsparcie w zdobyciu certyfikatów Sun (Sun Certified Java Programmer, Sun Certified Business Component Developer)
- pracę w miłej atmosferze we współpracy z normalnym Zarządem
- konkurencyjny system wynagrodzeń
- możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę / FVAT / um. dzieło)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-11-18
Wyświetlona: 5257 razy