PHP Developer

praca it: etat dla Fresh Solutions Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: PHP Developer programista

Opis stanowiska:

Programista będzie brał udział w rozwoju samodzielnych aplikacji opartych o obiektowe technologie PHP pod zlecenia klientów oraz rozwoju jednego z czołowych komercyjnych systemów CMS w Polsce. Współpraca z zespołem webmasterów w celu budowy czołowych rozwiązań na rynku interaktywnym.

Wyzwania:

Projektowanie i implementacja wysokiej klasy rozwiązań dla rynku interaktywnego z udziałem najnowszych technologii.

Wymagamy:

- doświadczenie w programowaniu w PHP5 (obiektowym)
- podstawowa znajomości html
- myślenie i projektowanie kategoriami OOP
- znajomość języka SQL (dowolny RDBMS)
- dyspozycyjność w zakresie minimum 20 godzin tygodniowo w godzinach pracy biura (preferujemy pracę na pełny etat)

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy z frameworkami php (np. Zend)
- udział w rozwoju komercyjnego systemu CMS
- podstawy AS3/ Flex
- udział w tworzeniu aplikacji integrujących się z zewnętrznymi usługami sieciowymi (SOAP / REST / AMF)

Oferujemy:

- pracę przy ciekawych projektach z realnym wpływem na funkcjonalność tworzonych rozwiązań
- wsparcie w zdobyciu certyfikatów Zend
- pracę w miłej atmosferze we współpracy z normalnym Zarządem
- konkurencyjny system wynagrodzeń
- możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę / FVAT / um. dzieło)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-11-18
Wyświetlona: 5221 razy