Analityk Danych / Specjalista ds. przetwarzania danych

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: Analityk Danych Specjalista ds przetwarzania danych sql excel

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę różnego rodzaju zbiorów danych w postaci relacyjnych wewnętrznych baz danych firmy oraz danych z zewnętrznych źródeł dostarczanych przez naszego klienta będącymi kluczem funkcjonowania platformy obsługującej na co dzień tysiące użytkowników branży farmaceutycznej. Musi wykazywać duże zdolności analityczne oraz bezproblemowe usposobienie i pozytywne nastawienie na realizacje postawionych celów.

Co oferujemy:
Pracę w firmie będącej liderem na rynku farmaceutycznym w dostarczaniu e-rozwiązań a także świadczącej usługi konsultingowe dla klienta branży medycznej, styczność z nowoczesnymi technologiami, ciekawe wyzwania, pozytywnie nastawioną organizację, możliwość rozwiązania ciekawych problemów zarządzania zbiorami danych.

Jeśli lubisz siedzieć w cyfrach a przetwarzanie dużych zbiorów danych nie stanowi dla Ciebie problemu to właśnie Ciebie szukamy!

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość MS Excel, VBA na potrzeby pisania makr.
- Dobra i praktyczna znajomość języka SQL w wersji MySQL – projekcja, selekcja, zarządzanie operacjami na danych w relacyjnych bazach MySQL,
- Znajomość narzędzi wspomagających analizy i przetwarzanie dużych zbiorów danych.

Mile widziane:
- Znajomość Pentaho Data Integration (Kettle) lub innego środowiska do modelowania procesów integracji danych
- Podstawowa znajomość programowania aplikacji internetowych np. w języku PHP,
- Znajomość obsługi serwera unix,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-15
Wyświetlona: 4585 razy