Junior Web Developer (PHP/Drupal)

praca it: etat dla SolDevelo Sp. z o.o. / Gdynia

Tagi: PHP drupal Programista

Obowiązki:

Tworzenie i rozwój aplikacji webowej w oparciu o platformę Drupal

Wymagania:

- Dobra znajomość języka PHP i doświadczenie w programowaniu (komercyjne, staż, freelancing)
- Doświadczenie w korzystaniu z IDE i systemu kontroli wersji
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację i pracę z dokumentacją techniczną
- Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do kwalifikacji
- Dogodna forma zatrudnienia
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Możliwość uczestniczenia w interesujących i rozwojowych projektach
- Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
- Miłą atmosferę pracy
- Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, piłka nożna, imprezy integracyjne, Amazon Kindle)

Aplikacje prosimy składać przez stronę: http://www.soldevelo.com/careers/

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-16
Wyświetlona: 5029 razy