Specjalista ds. SEM

praca it: etat dla Pronobel / Gliwice

Tagi: Specjalista SEM

Pronobel Sp. z o.o. W Gliwicach
Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-planowanie strategii Google AdWords,
-opracowywanie koncepcji w ramach kampanii internet i nowe media,
-przygotowanie i redakcja komunikatów do różnych form internetowych (np.: www, kampanie banerowe) oraz w social media,
-nadzorowanie i raportowanie efektów działań marketingowych,
-wsparcie działań sprzedażowych poprzez odpowiedni dobór narzędzi,
-współtworzenie i udział w projektach wspierających obsługę Klienta,
-monitoring i analiza wizerunku marki oraz efektów kampanii.

Wymagania

-min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
-znajomość zasad marketingu internetowego ze szczególnym uwzględnieniem Google AdWords,
-zdolności analityczne oraz znajomość narzędzi (w szczególności Google Analytics),
-doświadczenie w tworzeniu zawartości treści stron www oraz profili społecznościowych wraz
z tworzeniem na nich komunikatów reklamowych i moderowaniem treści,
-praktyczna znajomość zagadnień komunikacji reklamowej i brandingu w internecie,
-„lekkie pióro”, umiejętność pisania tekstów, haseł reklamowych (copywriting), jak również tworzenia scenariuszy i edytowania tekstów do publikacji na stronach internetowych,
-umiejętność pracy nad wieloma projektami i zadaniami.

Oferujemy:

-długoterminową współpracę w dobrze prosperującej firmie,
-możliwość współtworzenia marki w kreatywnej atmosferze,
-dużą samodzielność działania,
-zespół specjalistów,
-narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-23
Wyświetlona: 4654 razy