New Business Manager

praca it: etat dla Darkstone & Cardinal / Polska

Tagi: New Business Manager

Darkstone & Cardinal – agencja reklamowa specjalizująca się w budowaniu strategii promocyjnych oraz kształtowaniu wizerunku marki w internecie, obsługująca m.in. L’Oreal Polska, Ceramikę Paradyż i TP SA, poszukuje osób na stanowisko NEW BUSINESS MANAGERA.

Od kandydatów oczekujemy:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku handlowca w dobrej klasy agencji interaktywnej
  • portfolio pozyskanych, zadowolonych klientów
  • znajomości trendów interenetowych i reklamowych
  • elastyczności myślenia
  • pomysłowości

Zadania:

  • pozyskiwanie partnerów biznesowych
  • budowanie relacji opartej na zaangazowaniu stron i dobrym zrozumieniu procesów biznesowych klienta i agencji
  • aktywna współpraca przy opracowywaniu pomysłów kreatywnych
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji pomysłów kreatywnych
  • przygotowywanie ofert i umów
  • konsultowanie oczekiwań klienta i dopasowywanie do nich odpowiednich rozwiązań
  • kreatywne podejście do realizowanych celów
  • skuteczna realizacja budżetu sprzedażowego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + premia
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze (Warszawa, Łódź)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-11-20
Wyświetlona: 6907 razy