Młodszy Programista PHP

praca it: etat dla NET PC sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: PHP developer programista angularjs angular

Opis stanowiska:
Do zadań młodszego programisty należeć będzie:

  • projektowanie, budowa oraz rozwój aplikacji (głównie w języku PHP) oraz na urządzenia mobilne
  • tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby klientów i firmy
  • oraz inne zadania związane ze wsparciem dużych projektów informatycznych.

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości PHP (w stopniu dobrym)
  • znajomości zasad programowania obiektowego
  • znajomości JavaScript, AJAX
  • znajomości środowisk Linux, Windows
  • ukończonego min. 3-ciego roku studiów (informatyka)
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • dokładności i solidności
  • entuzjazmu i zaangażowania.

Jeżeli lista Twoich umiejętności w zakresie programowania jest dłuższa lub masz już doświadczenie w programowaniu – napisz nam o tym! Będą to dodatkowe atuty Twojej kandydatury.

Oferujemy:

  • możliwość podniesienia kwalifikacji oraz poszerzenia umiejętności z zakresu programowania
  • efektywne wykorzystanie zdobytej wiedzy
  • ciągle nowe wyzwania programistyczne
  • uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych
  • niebanalne położenie biura i ładne widoki – Góra Gradowa
  • dogodny dojazd również komunikacją miejską – biuro blisko Dworca Głównego PKP/PKS
  • kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

O NAS
Net P. C. to IT Software House obecny na ogólnopolskim rynku informatycznym od 2000 roku. Specjalizuje się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania dla instytucji publicznych (w tym rządowych) i klientów biznesowych. Priorytetem firmy są zaawansowane technologicznie systemy, które spełniają indywidualne potrzeby klientów i przyczyniają się do ich rozwoju.

W NET P.C. lubimy trudne tematy programistyczne, bo to właśnie wyzwania pozwalają nam się rozwijać i codziennie cieszyć pracą, której daleko do monotonii. Programujemy w różnych technologiach, m.in.: PHP, .NET, JAVA, C#, HTML5, AngularJS. Budujemy aplikacje mobilne (hybrydowe i natywne) oraz integrujemy z innymi systemami klientów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-23
Wyświetlona: 4508 razy