Senior PHP Developer (+SF2 lub Laravel) [Warszawa]

praca it: etat dla New-Invest / Warszawa

Tagi: PHP symfony laravel mysql

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z głównie z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem i wdrażaniem aplikacji dla biznesu i finansów, z których aktualnie korzysta już ponad 2 tyś. Klientów biznesowych z USA i Kanady poszukujemy

Senior PHP Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie:
8 000 PLN – 12 000 PLN netto – B2B
7 000 PLN – 9 000 PLN netto – UoP
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz
Współpraca stała, długofalowa, stacjonarna
Ilość wakatów: 4

Opis stanowiska:
• rozwój istniejących i budowa nowych aplikacji
• dbanie o wysokie standardy kodu i architektury tworzonych aplikacji
• udział w procesach decyzyjnych dotyczących budowy aplikacji
• praca w metodyce SCRUM
• udział w pracach projektowych i analitycznych
• współpraca z zespołem programistów
• prowadzenie testów jednostkowych własnych rozwiązań
• tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• min. 5-letnie doświadczenie w programowaniu w języku PHP (OOP)
• bardzo dobra znajomość PHP5
• min. 2-letnie doświadczenie w pracy z Symfony 2 lub/i Laravel
• doświadczenie w administrowaniu Linux/FreeBSD
• znajomość: git, subversion
• znajomość zagadnień bazodanowych: MySQL
• znajomość JavaScript, jQuery, CSS 2/3, HTML 4.x/5
• mile widziana Mongo DB
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji oraz komunikację

Klient oferuje:
• pracę w doświadczonym zespole programistów pod okiem dedykowanego Team Leadera
• dynamiczny rozwój pod okiem ekspertów
• pracę w międzynarodowym środowisku (współpraca nie tylko zespołem programistów, ale i klientami z innych krajów)
• konkurencyjne wynagrodzenie
• udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie oraz wzorce projektowe
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, telefon, urządzenia mobilne, szkolenia, konferencje)
• Benefity : dodatkowa opieka zdrowotna, członkostwo w klubie fitness, firmowe lunche

Współpraca zawierana jest bezpośrednio z Klientem, którego reprezentuję.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-28
Wyświetlona: 4390 razy