Java Developer

praca it: etat dla ITFS / Gdańsk

Tagi: Java JavaScript Hibernate Spring jQuery

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży IT. Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno polski rynek jak i inne kraje Europy.

ITFS specjalizuje się w outsourcingu specjalistów, kadr oraz procesów informatycznych.
Świadczymy również kompleksowe usługi z zakresu: wdrożeń i administracji systemami, bezpieczeństwa, zarządzania projektami.

www.itfs.pl
Obecnie naszą ofertę kierujemy do Java Developerów, która umożliwi realizowanie innowacyjnych i prestiżowych projektów dla branży lotniczej, z zastosowaniem technologii Java przy współpracy z młodą, dynamiczną załogą w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku IT.
Java Developer – Gdańsk

Informacje organizacyjne:
• Miejsce pracy: Gdańsk
• Forma współpracy: do indywidualnego ustalenia
• Branża: lotnicza (software house)
• Stawka: 450-600 zł netto +VAT/ dzień

Zakres zadań:
• Tworzenie i rozwój aplikacji webowych dla linii lotniczych
• Implementowanie, testowanie oprogramowania
• Rozwiązywanie problemów oraz wsparcie techniczne przy wdrożonych projektach

Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w Java
• Dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript
• Znajomość frameworków – Spring i Hibernate
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (obsługa dokumentacji technicznej)

Mile widziane:
• Znajomość Maven, Eclipse, jQuery, Prototype
• Wiedza z zakresu metodologii Agile/Scrum
• Znajomość zagadnień z zakresu baz danych

Oferujemy:
• Wpływ na kształtowanie i rozwój tworzonych aplikacji
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę przy realizowaniu innowacyjnych, międzynarodowych projektów dla głównych linii lotniczych
• Kontakt z nowymi technologiami oraz współpracę z doświadczonym zespołem
• Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
• Przejrzyste warunki współpracy
• Możliwość realizowania kolejnych projektów przy współpracy z ITFS

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, zawierającej poniższą klauzulę, na adres [email protected]

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-04
Wyświetlona: 4363 razy