programista/wdrożeniowiec

praca it: etat dla SAM Headhunting / Szczecin

Tagi: C# VisualStudio software programista developer

Dla firmy AutoComp Managment tworzącej oprogramowanie do symulatorów wojskowych dla klientów polskich i zagranicznych poszukuje

Programisty/wdrożeniowca C#

Firma Autocomp Management tworzy symulatory głównie dla wojska ale równiez dla uzytku komercyjnego. Sa to m.in. symulatory czołgów, wozów pancernych, strzelca pokładowego, ale równiez kierowcy cieżarówki, lokomotywy czy symulator mostka statku.

Poszukujemy programisty, który przejmie opiekę nad systemem poligonowym tzw. sterownik systemu obsługi strzelnicy.
Praca polega na tworzeniu, usprawnianiu i podtrzymaniu oprogramowania zastosowanego w danym systemie. W profil stanowiska wpisane są wyjazdy do klientów ok. 30-40 % czasu pracy. Praca na pełen etat/Szczecin.

Zadania:

– implementacja nowych modułów funkcjonalnych w istniejących systemach – udział w pracach zespołu rozwijającego nowe produkty – samodzielne projektowanie aplikacji – przygotowanie i wdrożenia systemów u klientów – aktualizacja i serwis systemów u klientów

Wymagania:

- dobra znajomość języków programowania C#
- znajomość języka angielskiego
- znajomość środowiska VisualStudio 2013
- znajomość systemów operacyjnych Windows
- umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej
- podstawowa znajomość HTML i XML
- prawo jazdy kategorii B
- dyspozycyjność

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-04
Wyświetlona: 5065 razy