Programista

praca it: etat dla Anderland HR Solutions / Wrocław

Tagi: c++ c# php net

Anderland jest firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie i specjalistyczne. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami.

Dla naszego Klienta, firmy dynamicznie rozwijającej się na rynku nowych technologii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SCPRO 174/09

Wymagania:

• Min 2 lata pracy na podobnym stanowisku;
• Znajomość C++ (Visual Studio 6 + MFC);
• Znajomość środowiska .NET (C#);
• Znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server);
• Bardzo dobra znajomość PHP, MySql, JavaScript, HTML;
• Znajomość XML, XSL, Smarty;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Znajomość programowania obiektowego;
• Doświadczenie w projektowaniu aplikacji internetowych;
• Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów;
• Umiejętność pracy zespołowej.

Zakres obowiązków:

• Tworzenie samodzielnych aplikacji;
• Tworzenie modułów aplikacji;
• Bieżące modyfikacje oprogramowania;
• Tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania.

Nasz Klient oferuje:

• Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń;
• Stałe, stabilne zatrudnienie;
• Pracę w młodej, rozwijającej się organizacji;
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-11-30
Wyświetlona: 4919 razy