Administrator Linux (Łódź)

praca it: etat dla 3e Software House / Łódź

Tagi: Administrator Linux

Poszukujemy Administratora Linux. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konfigurację i zarządzanie serwerami, na których hostowane są aplikacje webowe wspierające procesy biznesowe naszych klientów.
Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania dlatego obowiązki administracyjne dotyczyć będą również środowisk testów automatycznych i ciągłej integracji. Oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na rozwój osobisty.

Zakres obowiązków:

konfiguracja, parametryzacja oraz zarządzanie serwerami Linux monitorowania wydajności systemów, reagowanie na incydenty, dbanie o ciągłość działania infrastuktury i systemów informatycznych aktualizacje systemów podnoszące bezpieczeństwo rozwiązywanie problemów i wsparcie działu developerskiego

Wymagania

praktyczna znajomość systemów Linux (Debian) poparta ok. rocznym doświadczeniem umiejętność tworzenia skryptów przy użyciu: Bash, Python lub Perl praktyczna znajomość zagadnień konfiguracji sieci praktyczna znajomość usług sieciowych w implementacji: Apache, Apache-Tomcat, Nginix, MySQL, PostgreSQL, Postfix, SNMPD, LDAP, Samba, Bind wiedza z zakresu relacyjnych baz danych oraz języka SQL wiedza z zakresu dowolnego języka programowania klasy PHP lub Java umiejętność logicznego i analitycznego myślenia j. angielski w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane (lecz nie wymagane)

znajomość systemów Windows Serwer znajomość konfiguracji tuneli VPN

Oferujemy

rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne) pracę na pełen etat, na miejscu w biurze w centrum Łodzi pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych przyjacielską atmosferę w fajnym zespole stałą pracę w stabilnej firmie bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach częściowo refundowany pakiet sportowo-rekreacyjny atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne elastyczny czas pracy i brak nadgodzin pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT regularne dostawy świeżych owoców a także: co najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ekspres do kawy i wygodne krzesło

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-04
Wyświetlona: 5063 razy