Specjalista - Business Intelligence

praca it: etat dla Human Resources Poland / Katowice

Tagi: Oracle BI administrator SSIS Pentaho ODI

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się obsługą informatyczną dużych i średnich przedsiębiorstw w południowej Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista – Business Intelligence

Nr ref.: BI/JZ/MK/JOBS.PL
Miejsce pracy: Jastrzębie Zdrój
Obowiązki:

Modelowanie danych,
Testowanie oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań BI,
Wsparcie członków zespołu w zakresie obszaru BI, zarówno od strony technicznej, jak i biznesowej,
Tworzenie, modyfikacja i optymalizacja procesów przetwarzania danych,
Integracja danych zewnętrznych i wewnętrznych.

Wymagania:

2- 3 lata doświadczenia z Oracle Business Intelligence (np. administracja, tworzenie modeli biznesowych),
Doświadczenie w PL/SQL,
Doświadczenie w projektach związanych z relacyjnymi bazami danych oraz Business Intelligence (BI),
Rozumienie koncepcji Business Intelligence,
Ogólna znajomość produktów Business Intelligence ,
Wiedza z zakresu projektowania i optymalizacji baz danych,
Znajomość narzędzi do integracji danych (SSIS, Pentaho lub ODI),
Język angielski w stopniu umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej,
Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Praca w godzinach 7-15 lub elastyczny czas pracy,
Pakiet benefitów m.in. Karnet sportowy,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Miłą atmosferę pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-05
Wyświetlona: 4962 razy