Payments Officer with Czech

praca it: etat dla dotCommunity / Kraków

Tagi: czech czeski angielski english bank

Do międzynarodowej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko: Payments Officer with Czech and English Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
- obsługa płatności bankowych i zapewnienie ich zgodności z obowiązującymi standardami bankowymi
- profesjonalna obsługa klienta z rynku czeskiego

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- przynajmniej podstawowa znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie
- dobra znajomość języka angielskiego
- dokładność i sumienność
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- prywatną opiekę medyczną
- dodatkowe benefity pracownicze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-06
Wyświetlona: 4816 razy