Grafik komputerowy

praca it: etat dla Artcore / Warszawa

Tagi: Adobe grafika kreacja Photoshop Flash

Opis stanowiska
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- kreację i przygotowanie do druku materiałów graficznych (w tym m.in. plakatów filmowych)
- kreację na potrzeby Internetu
- wykonywanie projektów w ramach bieżącej obsługi klientów
- prace korektorskie, aktualizację projektów

Wymagania
- kreatywność i wrażliwość estetyczna
- umiejętność samodzielnego tworzenia grafiki komputerowej
- inicjatywa i motywacja do pracy
- bardzo dobra organizacja czasu, punktualność
- wiedza praktyczna i doświadczenie w pracy z oprogramowaniem pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, podstawy Flash, mile widziany After Effects)
- elastyczność w pracy projektowej, umiejętność pracy nad wieloma zadaniami naraz
- umiejętność pracy w zespole
- dobra znajomość języka angielskiego
- osoba niepaląca
- mile widziani studenci

Warunki pracy
- praca w młodym zespole
- miesięczny okres próbny (możliwość pracy nie na pełen etat w tym czasie)
- praca docelowe na pełen etat
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-12-07
Wyświetlona: 6923 razy