Grafik Gier 2D Flash Cartoon

praca it: etat dla ComAngle / Cała Polska

Tagi: grafik gry games flash cartoon

Międzynarodowy producent oprogramowania ComAngle (comangle.com), specjalizujący się w usługach interaktywnych, w związku z dynamicznym rozwojem jak i długofalową współpracą oraz planowanymi przedsięwzięciami ogłasza rekrutację na następujące stanowiska:

Świadczone usługi realizujemy w najwyższych standardach jakości dzięki wiedzy, doświadczeniu i rzetelności naszych pracowników.

Zakres prac:

  • tworzenie wysokiej jakości grafik postaci, teł, elementów interfejsu użytkownika i innych elementów gier w środowisku Adobe Flash, w stylu fun cartoon.

Oczekiwane kompetencje:

  • umiejętności i doświadczenia w tworzeniu grafik 2D na wysokim poziomie,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości środowiska Adobe Flash,
  • znajomości i zamiłowania do gier komputerowych i ich tworzenia,
  • zmysły artystyczny,
  • samodzielność i sumienność,
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,
  • terminowość.

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność rysowania odręcznego,
  • doświadczenie zawodowe w branży gier komputerowych,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i otwartość na nowe rozwiązania,
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym,
  • znajomość środowiska Adobe Photoshop, Adobe Device Central.

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premia powiązana z wynikami pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • ciekawą pracę przy projektach trafiających na wszystkie rynki świata,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • ciekawy zakres obowiązków (brak monotonii),
  • możliwość stałego rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • udział w interesujących projektach,
  • miłą atmosferę pracy,
  • elastyczne podejście do obowiązków i pracy.

Forma współpracy / rozliczenie: Faktura VAT / umowa o dzieło / umowa o pracę / umowa zlecenie.
Region: zdalnie (cały kraj) lub praca w biurze
Warunki do uzgodnienia

Przyjmujemy także studentów na praktyki, również w zakresie działalności informatycznej.

Wybranym kandydatom oferujemy pracę przy innowacyjnych tytułach dla największych światowych Wydawców.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-12-08
Wyświetlona: 5981 razy