Programista Python

praca it: etat dla Pytanka.pl / Gdynia

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia;

Obowiązki:

§ Rozwój portali WWW o nowe funkcjonalności;
§ Optymalizacja już powstałych komponentów serwisów WWW;

Wymagania:

§ dobra znajomość języka Python;
§ doświadczenie z XML oraz AJAX;
§ znajomość systemów Linuxowych;
§ dodatkowym atutem będzie znajomość platformy Zope3 oraz pracy z systemami kontroli wersji;

Oferujemy:

§ miłą atmosferę pracy w kreatywnym młodym zespole;
§ możliwość realizacji własnych pomysłów;
§ szanse rozwoju zawodowego;
§ atrakcyjne wynagrodzenie;
§ realizacje ciekawych i rozwijających projektów na wysokim poziomie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
[email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-01-08
Wyświetlona: 11357 razy