Specjalista ds. rekrutacji IT

praca it: etat dla Polcode SA / Warszawa

Tagi: hr it specjalista rekrutacja

Najszybciej rozwijającą się częścią rynku IT jest tworzenie oprogramowania. Polcode SA zajmuje się właśnie tą dziedziną i już od 8 lat nieustannie powiększa swój zespół. Główną działalnością Polcode SA jest tworzenie oraz rozbudowa webaplikacji dla klientów z USA i Europy Zachodniej. Dynamiczny rozwój możliwy jest dzięki wykwalifikowanemu zespołowi programistów, managerów i specjalistów, którzy codziennie nie tylko budują sukces ekonomiczny firmy, ale także tworzą niepowtarzalną atmosferę pracy.

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI IT

Zakres obowiązków:

-samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze IT
-tworzenie i publikacja ogłoszeń
-Direct Search
-przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia kandydatów
-wprowadzanie nowych pracowników do firmy

Oczekiwania:

-doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w obszarze IT
-bardzo dobra znajomość rynku IT
-znajomość metodologii oraz narzędzi rekrutacyjnych
-umiejętność budowania pozytywnych relacji z kandydatami
-znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

-duże możliwości rozwoju zawodowego
-doskonałą atmosferę pracy
-elastyczny czas pracy
-dofinansowanie do Multisport i Medicover
-dowolna forma współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-11
Wyświetlona: 4992 razy