Java Developer - Warszawa

praca it: etat dla Spring Software Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Java Developer Java Warszawa Oracle PL/SQL

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera płatności mobilnych w Polsce, poszukujemy Java Developera.

Zadania:

- Projektowanie i rozwój aplikacji z wykorzystaniem Java SE i J2EE
- Udział we wszystkich fazach rozwoju aplikacji
- Tworzenie aplikacji zgodnie ze specyfikacją
- Dbałość o najwyższą jakość kodu
- Ciągłe doskonalenie i optymalizacja metod produkcji oprogramowania

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, ewentualnie 5 rok studiów informatycznych
- Minimum dwuletnie doświadczenie w programowaniu Java/JEE
- Znajomość kilku spośród następujących technologii: JSP, SOAP, Swing/JavaFX/HTML5/Ajax, XML
- Znajomość narzędzi: Maven, GIT, XML, HTML
- Znajomość typowych wzorców projektowych
- Praktyczna znajomość języka SQL, zwłaszcza Oracle PL/SQL
- mile widziana znajomość technologii PYTHON
- dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

- Atrakcyjne wynagrodzenie (ustalane między Klientem a Kandydatem)
- Bogaty pakiet pozapłacowy
- Gwarancja szkoleń, ciągłego udoskonalania swoich umiejętności
- Aktywny udział w tworzeniu aplikacji
- Komfortowe biuro w centrum Warszawy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-12
Wyświetlona: 4616 razy